Το σχολείο μας συμμετείχε στο καρναβάλι Αλιάρτου μαζί με τα άλλα σχολεία του Δήμου μας και στην συνδρομή των Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων. Όλοι μαζί δημιούργησαν μια αποκριάτικη ατμόσφαιρα!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα