ΣΧΟΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 24 Μαρτίου 2023 το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει την επετειακή σχολική γιορτή για την 25η Μαρτίου. Το Σάββατο 25 Μαρτίου οι μαθητές της Γ΄,Δ΄, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης θα προσέλθουν στο σχολείο στις 09.30 π.μ. και με συνοδεία των εκπαιδευτικών θα πάνε στον Ιερό Ναό του Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης. Θα παραμείνουν στον εξωτερικό χώρο του ναού, εκτός της σημαίας, και θα συμμετάσχουν στην παρέλαση των μαθητικών τμημάτων. Η προσέλευση και αποχώρηση των μαθητών θα γίνει με ευθύνη των γονέων.