Χέρι χέρι μπορούμε να προσφέρουμε !!

Φεβ 20185

Ένα σχολείο δεν μπορεί να πορευτεί και να καλύψει τις ανάγκες του χωρίς τη στήριξη του Συλλόγου Γονέων του. Εμείς σαν  σχολείο είμαστε τυχεροί γιατί έχουμε κοντά μας έναν δραστήριο σύλλογο γονέων που από την αρχή του σχολικού έτους βρέθηκε κοντά μας, αφουγκράστηκε τις ανάγκες μας και μας πρόσφερε αρκετά.

Κατά το πρώτο τρίμηνο  ο σύλλογος γονέων κάλυψε την ανάγκη που παρουσιάστηκε στο σχολείο για αντικατάσταση του φούρνου μικροκυμάτων, αγόρασε λάμπες για την τραπεζαρία του σχολείου και τέλος μας δώρισε μία θυροτηλεόραση την οποία και εγκαταστήσαμε στην κεντρική είσοδο της αυλής του σχολείου.

Σας ευχαριστούμε για τη βοήθεια που μας προσφέρετε.!

Φεβρουάριος 2018
« Ιαν   Μαρ »