Επιστροφή στα θρανία …με τους μικρούς δημοσιογράφους σε δράση!!!

Ιαν 201815

Δυστυχώς οι διακοπές τελείωσαν. Ήταν ωραία που δεν είχαμε υποχρεώσεις και μαθήματα.Είχαμε χρόνο να παίξουμε και να δούμε τους φίλους μας.Όμως οι μέρες πέρασαν γρήγορα και ξαναγυρίσαμε στα θρανία. Η πρώτη μέρα ήταν λίγο δύσκολη.Ξαναείδαμε βέβαια τους συμμαθητές μας, τις δασκάλες μας και ανταλλάξαμε ευχές.Την επόμενη μέρα η κυρία διευθύντρια έκανε σε κάθε τάξη ένα δωράκι για την πολύ καλή μας συμμετοχή στην Χριστουγεννιάτικη γιορτή . Χαρήκαμε πολύ για τα καλά αυτά λόγια γιατί όλες οι τάξεις προσπαθήσαμε πολύ για ένα καλό αποτέλεσμα.
Ευχόμαστε Καλή Χρονιά σε όλους

Οι δημοσιογράφοι της ΣΤ τάξhς