Ευχαριστήρια επιστολή του Συλλόγου Γονέων

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων                                            Αγριά. 23/9/2013

1ου Δημοτικού Σχολείου Αγριάς

Αγριά Βόλου

Αγαπητή κ. Τσαούτου

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημά μας για δωρέα προς το Σχολείο μας οικονομικής ενίσχυσης για τον ελαιοχρωματισμό των αιθουσών των διδακτηρίων.

Η προσφορά σας αυτή, ιδιαίτερα στις μέρες μας, είναι σημαντική καθώς συμβάλλει έμπρακτα στις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε, όσον αφορά τις εργασίες συντήρησης και επισκευής του ιστορικού για την περιοχή μας Σχολείου, το οποίο γειτνιάζει με την επιχείρησή σας για πολλές δεκαετίες.

Ευχαριστούμε πολύ για την βοήθεια που μας προσφέρετε κατά καιρούς (εκδηλώσεις Σχολείου, επισκέψεις μαθητών, επισκευές κ.ά) και για οτιδήποτε νομίζετε πως μπορούμε να φανούμε χρήσιμοι είτε ως Σχολική μονάδα είτε ως Σύλλογος Γονέων  είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

του 1ου Δημοτικού Σχολείου Αγριάς