Πασχαλινή Φιλανθρωπική αγορά στο Σχολείο μας

Απρ 201320

Άνοιξε και λειτουργεί καθημερινά η πασχαλινή φιλανθρωπική αγορά στο Σχολείο μας, με έργα παιδιών και γονέων.

Λαμπάδες, διακοσμητικά, γλυκά και άλλα πολλά σε συμβολικές τιμές.

Ενώ παλιότερα συνηθίζαμε να  ζητούμε από τα παιδιά χρήματα για το δώρο της καθαρίστριας και φιλανθρωπικούς σκοπούς, φέτος με 0,5 έως 3 ευρώ προσφέρεις αλλά ταυτόχρονα παίρνεις κάτι πραγματικά ωραίο και ενισχύεις την προσπάθεια των παιδιών.

Περιμένουμε όσοι έχουν τη δυνατότητα να ανταποκριθούν.

Η αγορά οργανώθηκε και λειτουργεί από το Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων και τον ευχαριστούμε.

Ώρες λειτουργίας: καθημερινά τις ώρες που σχολούν τα παιδιά.

Απρίλιος 2013
« Μαρ   Μαΐ »