Παγκάκια στο προαύλιο του Σχολείου μας !

Οκτ 201217

Ευχαριστούμε θερμά το Σύλλογο Γονέων για την προσφορά και ιδιαίτερα τον κ. Αντρέα Στέρεα για την κατασκευή και τοποθέτηση τεσσάρων παγκακίων στην αυλή του Σχολείου.

Το προαύλιο έγινε πιο όμορφο αλλά κυρίως τα παιδιά απέκτησαν μερικές γωνιές χαλάρωσης και ξεκούρασης κατά τη διάρκεια των διαλειμμάτων και της γυμναστικής.

Παρεμβάσεις σαν κι αυτή βοηθούν ουσιαστικά τη σχολική κοινότητα αναβαθμίζοντας τη λειτουργικότητα της υπάρχουσας υποδομής και προσφέροντας στα παιδιά άνεση και χαρά για πολλά έτη. Ευχόμαστε να βρει μιμητές.

3 Σχόλια στο άρθρο

“Παγκάκια στο προαύλιο του Σχολείου μας !”

1. Ιούνιος 8, 2017 στις 15:13       Ανδριανή φυσσα Έγραψε:

Καλησπέρα, είμαι από τον Σύλλογο δημοτικού σχολείου Βόλου και θα ήθελα πληροφορίες για τον κατασκευαστή που έφτιαξε τα παγκάκια στο σχολείο σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Οκτώβριος 2012
« Σεπ   Νοέ »