Περπατώ στο Μουσείο (το βίντεο)!

Νοέ 20169

Ένα Σχόλιο στο άρθρο

“Περπατώ στο Μουσείο (το βίντεο)!”

1. Νοέμβριος 22, 2016 στις 7:23 μμ       Αγγελική ΚΟυμνά Έγραψε:

Εξαιρετικό βίντεο κύριε Μαρκάκη. Συγχαρητήρια. Μπράβο και στους μικρούς μαθητές για την συμπεριφορά τους μέσα στο μουσείο. Δείχνει ότι τα παιδιά είχαν προετοιμαστεί πριν την επίσκεψή τους στο μουσείο. Σας συγχαίρω εσας και τη δασκάλα της τάξης γιατί προσφέρετε στα παιδιά Πολιτισμό.

1. 10/12/: Παγκόσμια Ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων
    Η Παγκόσμια Ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων γιορτάζεται κάθε χρόνο στις 10 Δεκεμβρίου, σε ανάμνηση της υπογραφής της Παγκόσμιας Διακήρυξης των Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, που υπογράφτηκε από τη γενική συνέλευση του ΟΗΕ στις 10 Δεκεμβρίου 1948. Όραμα των εμπνευστών της, ένας κόσμος με δικαιώματα και ελευθερίες χωρίς διακρίσεις.