ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ

Μάι 20134

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 19ου Δημοτικού Σχολείου Πατρών εύχεται σε όλους τους επισκέπτες της ιστοσελίδας του σχολείου μας η Ανάσταση του Χριστού να αποτελέσει κέντρο της ζωής τους μεταλλάσσοντάς τη σε ζωή αναστάσεως.

2 σχόλια στο άρθρο

“ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ”

1. 15 Δεκεμβρίου, 2015 στις 8:55 μμ      Απάντηση Σαλογραία η Ευαν. Παναγοπούλου-Κουτσούκου Έγραψε:

Ειστε καταπληκτικοί όλοι!Συγχαρητήριαααααααααααααααα!

2. 15 Δεκεμβρίου, 2015 στις 8:55 μμ      Απάντηση Εωράκαμεν Έγραψε:

Αληθώς Ανέστη !

20/4/1941: Ο στρατηγός Τσολάκογλου υπογράφει το πρωτόκολλο συνθηκολόγησης του ελληνικού στρατού με τις γερμανικές δυνάμεις εισβολής.