Γινόμαστε αποδημητικά πουλιά και πετάμε για πιο ζεστά μέρη! Το ταξίδι είναι πολύ μακρινό.Τρέξαμε σε όλο το σχολείο!Ώσπου φτάσαμε στον προορισμό μας και φτιάξαμε μια ζεστή φωλιά!Ακούσαμε και ένα παραμύθι!Χρωματίζω τον πελαργό μου!!
Κολλάω τις ψηφίδες μου!Έτοιμος για το ταξίδι του!Χρωματίζω τον Αετό μου!Κολλάω σποράκια για το τρίχωμα του!!Γεμίσαμε κόλλες αλλά το διασκεδάσαμε!!Έτοιμος ο Αετός μας!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα