Αγώνες χάντμπολ

IMG-1d2de34b0ea1ee323e24ebac3f9790b9-V

Ένα μεγάλο μπράβο στα αγόρια και στα κορίτσια της Στ΄τάξης του σχολείου μας  που με δύο ομάδες τα αγόρια και μία τα κορίτσια συμμετείχαν στους αγώνες χειροσφαίρισης (χάντμπολ) στις 29/3 με πολύ μεγάλη επιτυχία! Συγκεκριμένα σε 10 αγώνες έφεραν 1 ήττα, 1 ισοπαλία και 8 νίκες!! Επιπλέον απέδειξαν για μια ακόμη φορά τη σημασία του “ευ αγωνίζεσθε” που είναι και το ζητούμενο της όλης μας προσπάθειας. Φυσικά συγχαρητήρια για μια ακόμη φορά στη γυμνάστριά μας Δέσποινα Μανιατάκη που συνέχισε την παράδοση που έχει δημιουργήσει στο σχολείο μας σε επιτυχημένες  συμμετοχές εδώ και χρόνια!

Εκπαιδευτικοί: Δέσποινα Μανιατάκη , Παρασκευή Καραΐσκου, Ελένη Ζαχαράκη

Κατηγορίες: Αγωγή Υγείας, Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις 2018-2019, ΣΤ Τάξη, Φυσική Αγωγή. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.