Γιορτή 28ης Οκτωβρίου 2018

vlcsnap-2020-03-19-12h40m22s214

Η γιορτή της Σημαίας και η Επέτειος του ΟΧΙ γιορτάστηκαν και τη σχολική χρονιά 2018-2019 με μεγάλη λαμπρότητα στο σχολείο μας! Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε΄τάξης, παρουσιάζοντας μια πολύ ξεχωριστή γιορτή, μας μετέφεραν 78 χρόνια πίσω κάνοντάς μας να νιώσουμε έντονα τις μεγάλες εκείνες στιγμές που έζησε η πατρίδα μας , να λυπηθούμε,  να γελάσουμε, να συγκινηθούμε, να νιώσουμε περήφανοι και δυνατοί! Πολλά πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά, στη δασκάλα τους κ. Φρόσω Στάμου και στη μουσικό μας κ. Ασημίνα-Αριάδνη Χατζηαγγελάκη! Ευχαριστούμε τον Πληροφορικάριό μας κ. Γιάννη Νικόπουλο που συνόδεψε τη χορωδία με την κιθάρα του!

Κατηγορίες: 28η Οκτωβρίου, Δ Τάξη, Εκδηλώσεις, Εκδηλώσεις 2018-2019, Πολιτιστικά. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.