Ενημέρωση Γονέων

Αγαπητοί γονείς , σας ενημερώνουμε ότι:

• Την Πέμπτη 24 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί εκκλησιασμός των μαθητών/τριών. Επίσης τα βιβλία θα παραμείνουν στο σχολείο. (παλιό η τσάντα στο σχολείο)
  • Την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί η σχολική γιορτή για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου,  η οποία διοργανώνεται φέτος από την Δ΄τάξη και θα διαρκέσει από τις 8.30 π.μ. έως τις 9.45 π.μ. οπότε και οι μαθητές/τριες αποχωρούν.  Το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει.
  • Τη Δευτέρα 28 Οκτωβρίου τα παιδιά των Ε΄και Στ΄ τάξεων του Σχολείου μας παρελαύνουν στα πλαίσια των εκδηλώσεων για την εθνική γιορτή. Η συγκέντρωση των τμημάτων και της σημαίας θα γίνει στις 11.15 π.μ.  μπροστά στην Αργώ στο λιμάνι, όπου θα βρίσκεται η γυμνάστριά μας κ. Μανιατάκη. Μετά το πέρας της παρέλασής  τους παρακαλείστε να παραλάβετε οι ίδιοι τα παιδιά μπροστά από το κτίριο του Πανεπιστημίου (Παπαστράτου)
Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.