Η 2η μέρα της 25ης Έκθεσης Παιδικού – Εφηβικού Βιβλίου στο 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης

Στο πλαίσιο της 2ης μέρας της 25ης Έκθεσης Παιδικού – Εφηβικού Βιβλίου, στο 18ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης, το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου  στις 18.00 πραγματοποιήθηκαν οι παρακάτω εκδηλώσεις:

• Μαθητές και μαθήτριες της Α΄ τάξης τραγούδησαν χριστουγεννιάτικα τραγούδια με την καθοδήγηση της κας Κυριακής Βενιωτά και την επιμέλεια της κας Αναστασίας Ατλάση και του κ. Αναστάσιου Τζιντζίδη.
  • Μαθητές και μαθήτριες της Γ΄ τάξης τραγούδησαν χριστουγεννιάτικα τραγούδια στην αγγλική γλώσσα με την καθοδήγηση της κας Αυγής Χατζηγεωργίου.

Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό.

Κατηγορίες: Δράσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2019-2020, Εκθέσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.