Κλειστά θα παραμείνουν και αύριο Παρασκευή 11 Ιανουαρίου όλα τα σχολεία στο νομό Θεσσαλονίκης

Κλειστά θα παραμείνουν και αύριο Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019 όλα τα σχολεία στο νομό Θεσσαλονίκης μετά από απόφαση της  αντιπεριφερειάρχη Θεσσαλονίκης κυρίας Βούλας Πατουλίδου.

Συγκεκριμένα, αποφασίστηκε η συνέχιση της διακοπής των μαθημάτων των σχολείων της Α/ΒΑΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ εκπαίδευσης αύριο Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019, λόγω των έκτακτων καιρικών φαινομένων και ιδιαιτέρως των χαμηλών θερμοκρασιών (παγετός ιδιαίτερα τις πρωινές ώρες) που θα επικρατήσουν σε όλη την Μητροπολιτική Ενότητα Θεσσαλονίκης (νομός Θεσσαλονίκης) και μέχρι νεοτέρας.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2018-2019. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.