Χριστουγεννιάτικη δράση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017 ο Σύλλογος Γονένων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, με την ευκαιρία των σχολικών διακοπών για τις γιορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς, ετοίμασε μια πολύ ωραία δράση για τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας. Έγινε κατάλληλος στολισμός και διακόσμηση του χώρου, προσφέρθηκαν δώρα και γλυκά στους μαθητές και μαθήτριες, οι μαθητές κι οι μαθήτριες φωτογραφήθηκαν με τον Άγιο Βασίλη, έγινε face painting, οι μαθητές έγραψαν τις ευχές τους, χόρεψαν, διασκέδασαν κι έπαιξαν. Ευχαριστούμε πολύ τις κυρίες από το Σύλλογο Γονένων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την ωραία τους πρωτοβουλία!

Κατηγορίες: Δράσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2017 - 2018. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.