Ανακοίνωση τακτικής γενικής συνέλευσης Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων 18ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

18ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

Ανακοινώνουμε στα μέλη του Συλλόγου μας πως την Τετάρτη 1 Οκτωβρίου 2014, και ώρα 18: 30, θα πραγματοποιηθεί η Τακτική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 18ου Δημοτικού Σχολείου Σταυρούπολης (18ου Δημοτικού Σχολείου, 10) με θέματα:

1. Απολογισμός απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου
  2. Αρχαιρεσίες για τα νέα Όργανα του Συλλόγου
  3. Λειτουργία του Σχολείου

Υποψηφιότητες για τα όργανα του συλλόγου θα κατατεθούν την ημέρα της συνέλευσης. Υπενθυμίζουμε ότι δικαίωμα ψήφου έχουν και οι δύο γονείς κάθε μαθητή.

Οι αρχαιρεσίες θα διεξαχθούν οπωσδήποτε και με οποιοδήποτε αριθμό παρευρισκόμενων μελών.

Θεωρούμε την παρουσία σας επιβεβλημένη.

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2014 - 2015. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.