Χριστουγεννιάτικη γιορτή των σχολείων μας

Με μεγάλη επιτυχία έγινε την Πέμπτη 22/12/2011, η χριστουγεννιάτικη γιορτή των σχολείων μας , στο κλειστό  γήπεδο Κερατσινίου , στις Σιταποθήκες.
Παρ΄όλη την κακοκαιρία, ο Σύλλογος Γονέων οργάνωσε μια καταπληκτική εκδήλωση με ταχυδακτυλουργό , ζογκλέρ, διασκεδαστές που μοίραζαν γλυκίσματα στα παιδιά και ατελείωτη μουσική και χορό.
Τα μέλη του φρόντισαν και την παραμικρή λεπτομέρεια και προνόησαν ακόμα και να μοιράσουν κουλουράκια και νερό όταν οι μικροί μας φίλοι είχαν εξαντληθεί από τις δραστηριότητες.
Όλα τα παιδιά αλλά και οι δάσκαλοι χάρηκαν την ξεχωριστή αυτή γιορτή και όλοι φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις.
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ λοιπόν στο Σύλλογό μας, πασπαλισμένο με πολλά συγχαρητήρια και ευχαριστίες!
Και του χρόνου με υγεία!
Δείτε μερικές φωτογραφίες: