Μάι 201712

Παρακαλούνται οι γονείς των μαθητών μας που θέλουν να εγγράψουν τα παιδιά τους στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του Σχολείου μας για την επόμενη σχολική χρονιά 2017-2018, να προσέλθουν στο σχολείο μας το αργότερο έως τις 12-06-2017, προσκομίζοντας σχετική βεβαίωση του φορέα εργασίας τους ή βεβαίωση από τον ΟΑΕΔ στην περίπτωση που είναι άνεργοι (απαιτούνται έγγραφα και για τους 2 γονείς). Στο σχολείο θα τους δοθεί η ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ την οποία και θα συμπληρώσουν. Στην αίτηση υπάρχει η δυνατότητα επιλογής επιθυμητής ώρας αποχώρησης στις 15:00 ή 16:00.
ΠΡΟΣΟΧΗ Σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα των σχολικών μονάδων, μετά τις 12 Ιουνίου 2017, απαιτείται η γραπτή έγκριση του οικείου Διευθυντή Π.Ε. και μόνο για λόγους που κρίνονται ιδιαίτερα σοβαροί.

Ο Δ/ντής του Σχολείου
ΔΡΟΣΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
mathima moodle 2a

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εγγραφές μαθητών στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2017-2018