Αποκριάτικες εκδηλώσεις του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 18ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΙ 18ΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Σας προσκαλούμε με μεγάλη χαρά στον αποκριάτικο χορό που θα γίνει στις 17-02-2023 περί ώρα 08:00 μ.μ. στην «ΤΡΙΛΟΓΙΑ».
Οι προσκλήσεις είναι στη διάθεσή σας.
Θα μπορείτε να τις προμηθευτείτε από όλα τα μέλη του συλλόγου και από το σχολείο. Το κόστος για τους ενήλικες ανέρχεται στα 15€ και για τα παιδιά στα 10€ .

Προσφέρεται :
– Πλήρες μενού και κρασί για τους μεγάλους και χυμός για τους μαθητές μας. Δικαίωμα επιλογής κοτόπουλο ή μπριζόλα χοιρινή έχουν οι γονείς, αρκεί να ενημερώσουν τη στιγμή που θα αγοράσουν την πρόσκληση για να αναγραφεί επάνω.
– Μουσική από dj.

Πολλές εκπλήξεις και μια μεγάλη λαχειοφόρος με πάρα πολλά δώρα περιμένουν μικρούς και μεγάλους. Ελάτε να περάσουμε μοναδικές καρναβαλικές στιγμές! (Δεν επιτρέπεται χαρτοπόλεμος, αιχμηρά όπλα και αφροί).

Θα είναι μεγάλη μας τιμή η ανταπόκρισή σας.

Εκ των Δ.Σ.

.png

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Εκδηλώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.