ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΕΔΥ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Οκτ 202316

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες

Σας ενημερώνουμε ότι κάθε Παρασκευή θα παρευρίσκονται στο σχολείο μας η Ψυχολόγος και η Κοινωνική Λειτουργός του Σχολικού Δικτύου Εκπαιδευτικής Υποστήριξης (ΣΔΕΥ).

Για οποιαδήποτε πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε με τη διεύθυνση του σχολείου στο τηλέφωνο 210 – 692 4906.

Dear parents/guardians

We would like to inform you that every Friday the Psychologist and the Social Worker of the School Educational Support Network will attend our school.

For any information you can contact the school’s office at 210-692 4906.

summer day child s drawing 4991179

24/5: Ευρωπαϊκή Ημέρα Πάρκων
    Η Ευρωπαϊκή Ημέρα Πάρκων διοργανώνεται από την Europarc, την Ομοσπονδία των Εθνικών Δρυμών και Πάρκων της Ευρώπης, ενώ η 24η Μαΐου γιορτάζεται ως Ευρωπαϊκή Ημέρα Πάρκων και Εθνικών Δρυμών.

24/5: Ευρωπαϊκή Ημέρα Πάρκων