Γενικά για εμάς

Το 17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου βρίσκεται στη διασταύρωση των οδών Μακεδονίας και Νοταρά και συναυλίζεται με το 3ο και 6ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου. Η αυλή μας διαθέτει κηπάρια με δέντρα και θάμνους. Το σχολείο μας έχει 2 Τμήματα Πρωινού Υποχρεωτικού Ωραρίου   και 2  Τμήμα Ενταξης.

Προϊσταμένη του σχολείου  και υπεύθυνη εκπαιδευτικός του 1ου  Πρωινού Τμήματος είναι η κα. Σακκούλη Παρασκευή ενώ  υπεύθυνη εκπαιδευτικός του 2ου Πρωινού Τμήματος είναι η κα. Πατσιά Μαργαρίτα. Υπεύθυνες ειδικοί παιδαγωγοί  για το  1ο Τμήμα Ενταξης είναι οι κα. Δημητράκη Παναγιώτα και για το  2ο Τμήμα Ένταξης  η κα. Σιδηροπούλου Αικατερίνη.  Ειδικό Βοηθητικό προσωπικό του Νηπιαγωγείου είναι η κα. Βάσκου Ελένη.

Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας στο τηλέφωνο του σχολείου, 2310574176 ή στέλνοντας μήνυμα στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση mail@17nip-evosm.thess.sch.gr . Το email επικοινωνίας με τους  γονείς για  προκύπτοντα θέματα παραμένει το epareoulamas@gmail.com.