Γενικά για εμάς

Το 17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου βρίσκεται στη διασταύρωση των οδών Μακεδονίας και Νοταρά και συναυλίζεται με το 3ο  Νηπιαγωγείο Ευόσμου. Η αυλή μας διαθέτει κηπάρια με δέντρα και θάμνους. Το σχολείο μας έχει 2 Τμήματα Πρωινού Υποχρεωτικού Ωραρίου   και 1  Τμήμα Ενταξης.

Προϊσταμένη του σχολείου  και υπεύθυνη εκπαιδευτικός του 1ου  Πρωινού Τμήματος είναι η κα. Σακκούλη Παρασκευή ενώ  υπεύθυνη εκπαιδευτικός του 2ου Πρωινού Τμήματος είναι η κα. Πατσιά Μαργαρίτα.  Εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής της παράλληλης στήριξης είναι η κα. Ζαροτιάδου Ζωή. Υπεύθυνη εκπαιδευτικός του Τμήματος Ένταξης είναι η κα. Ιωακειμίδου Λεμονιά. Ειδικό Βοηθητικό προσωπικό του Νηπιαγωγείου είναι η κα. Θάνου Μαρία, η κα Βαγιανά Κυριακή και η κα Παπαδοπούλου Μάρθα.

Συνοπτικά:

Σακκούλη Παρασκευή ΠΕ6Ο ( Προϊσταμένη του σχολείου) (εκπαιδευτικός του 1ου τμήματος)

Πατσιά Μαργαρίτα ΠΕ6Ο (εκπαιδευτικός του 2ου τμήματος)

Ζαροτιάδου Ζωή ΠΕ6Ο ΕΑΕ παράλληλη στήριξη (τμήμα 1)

Ιωακειμίδου Λεμονιά ΠΕ6Ο ΕΑΕ τμήμα ένταξης (τμήμα 1 και τμήμα 2)

Θάνου Μαρία ΔΕ01 ειδικό βοηθητικό προσωπικό (τμήμα 2)

Βαγιανά Κυριακή ΔΕ01 ειδικό βοηθητικό προσωπικό (τμήμα 1)

Παπαδοπούλου Μάρθα ΔΕ01 ειδικό βοηθητικό προσωπικό (τμήμα 2)

Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας στο τηλέφωνο του σχολείου, 2310574176 ή στέλνοντας μήνυμα στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση:

mail@17nip-evosm.thess.sch.gr .

Το email επικοινωνίας με τους  γονείς για  προκύπτοντα θέματα παραμένει το epareoulamas@gmail.com.

Ακολουθείστε μας και στο facebook : 17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου