Οδηγίες Σύνδεσης Μαθητών στην Πλατφόρμα Σύγχρονης Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευσης Webex

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Στο έγγραφο που επισυνάπτεται θα βρείτε χρήσιμες οδηγίες για τον τρόπο σύνδεσης των μαθητών στην πλατφόρμα Σύγχρονης τηλεκπαίδευσης WebEx.

Στον οδηγό περιλαμβάνονται εναλλακτικοί τρόποι σύνδεσης με τη χρήση Smartphone, Tablet ή Υπολογιστή.

Αφού λάβετε τον κατάλληλο σύνδεσμο (link) από τον εκπαιδευτικό της τάξης σας, ακολουθήστε τις αντίστοιχες οδηγίες που σας εξυπηρετούν για να συνδεθείτε μαζί του στην πλατφόρμα WebEx.

Λήψη αρχείου