Λειτουργία της ΕΔΕΑΥ στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση του σχολείου μας

ΕΔΕΑΥ

ΑΓΑΠΗΤΟΙ  ΓΟΝΕΙΣ & ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ,

σας ενημερώνουμε ότι η «Επιτροπή Διεπιστημονικής Εκπαιδευτικής Αξιολόγησης και Υποστήριξης» (ΕΔΕΑΥ) συνεχίζει τη λειτουργία της το διάστημα αυτό. Αφορά την υποστήριξη των μαθητών και της σχολικής κοινότητας (γονείς & εκπαιδευτικούς)  κάθε Πέμπτη από τις 8:30   έως  12:30 για το σχολείο μας.

Ακόμη, στα πλαίσια της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης μπορείτε να βρείτε υποστηρικτικό  υλικό στο e class (η-τάξη)  της ΕΔΕΑΥ, (μπαίνουμε με τους κωδικούς του ΠΣΔ –  sch.gr  και αριστερά στις Βασικές Επιλογές, κλικ στα Μαθήματα και μας ανοίγουν όλα τα μαθήματα – μετά τα μαθήματα της Ε΄ τάξης είναι της ΕΔΕΑΥ και είναι ανοιχτά προς ενημέρωση).

Υπεύθυνες της δομής αυτής στο σχολείο μας είναι οι:

Για επικοινωνία μαζί τους μπορείτε να τηλεφωνήσετε στον διευθυντή τους σχολείου, 2231026783  ή  6934624720, για να σας δώσει τα στοιχεία επικοινωνίας, τηλέφωνο ή ηλεκτρονική διεύθυνση.