ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-23

Αγαπητές/οί γονείς/κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές/τριες εγγράφονται στο Ολοήμερο Πρόγραμμα σχολικού έτους 2022-23 κατόπιν αίτησης – δήλωσης των γονέων/κηδεμόνων τους.

Το σχετικό έντυπο επισυνάπτεται στην παρούσα ανακοίνωση. Διατίθεται, επίσης, από το Σχολείο.

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής της αίτησης εγγραφής μαθητή/τριας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του Σχολείου μας είναι η Δευτέρα 16/05/2022. Παρακαλείστε για την εμπρόθεσμη υποβολή της αίτησης – δήλωσης, προκειμένου να επιτευχθεί ο έγκυρος και έγκαιρος προγραμματισμός της Σχολικής Μονάδας για το σχολικό έτος 2022-23.

Επισημαίνεται ότι, σε περίπτωση υποβολής εκπρόθεσμης αίτησης εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα μετά τη λήξη του διδακτικού έτους, απαιτείται η γραπτή έγκριση του/της οικείου/ας Διευθυντή/τριας Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

Δήλωση εγγραφής