ΔΙΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΕΟ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Εν όψει της λήξης της θητείας του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας, απεστάλη στους γονείς των μαθητών η παρακάτω πρόσκληση:

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

ΕΤΗΣΙΑΣ  ΤΑΚΤΙΚΗΣ  ΓΕΝΙΚΗΣ  ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ 2021

Το  Διοικητικό  Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων 17ου Δημοτικού Σχολείου  Αγρινίου  καλεί  τα  μέλη του στην Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση την Tετάρτη 3 Νοεμβρίου 2021  και ώρα 17:00, στο κτιριακό συγκρότημα του 17ου Δημοτικού Σχολείου Αγρινίου.  Θέματα ημερήσιας διάταξης :

• Απολογισμός του απερχόμενου Δ.Σ. 2) Ψηφοφορία για εκλογή νέου Δ.Σ .

Η παρουσία και η συμμετοχή όλων κρίνεται απαραίτητη, επιβεβλημένη και αναγκαία.   Σύμφωνα με τις οδηγίες του αρμοδίου Υπουργείου (ΦΕΚ 4577Β/3-10-21)  το οποίο περιλαμβάνει την υπ΄Αριθ Δ1α/ΓΠ.ΟΙΚ.60400 ΥΑ, συμμετοχή στη Γενική Συνέλευση έχουν αυστηρά όσοι επιδείξουν πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης  ή  Rapid Test των τελευταίων ωρών και φυσικά με χρήση μάσκας.

Μετά  τιμής,

Εκ  του  Δ.Σ.  του Συλλόγου