ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Από την Δευτέρα 1η Ιουνίου όλοι οι μαθητές επανέρχονται στις τάξεις τους και στην κανονικότητα της σχολικής τους ζωής. Έχει ήδη αποσταλεί  πρόσκληση στους μαθητές για τις ημέρες που θα προσέρχονται στο Σχολείο.

Από την Διεύθυνση του σχολείου και το εκπαιδευτικό προσωπικό,  έχουν ληφθεί όλα τα  απαραίτητα μέτρα για την ασφαλή προσέλευση των μαθητών στις σχολικές τάξεις.

Αγαπητοί γονείς, παρακαλείσθε λοιπόν να δώσετε ιδιαίτερη βαρύτητα στις  παρακάτω οδηγίες για το πως πρέπει να λειτουργήσουν οι μαθητές στο χώρο του σχολείου και πώς εσείς ως γονείς μπορείτε να παρέχετε την δική σας βοήθεια.

Για τους μαθητές/τριες που δεν θα παρακολουθήσουν τα δια ζώσης μαθήματα οι γονείς/κηδεμόνες θα αποστείλουν υπεύθυνη  δήλωση με  email: mail@17dim-agrin.ait.sch.gr

Όλα τα μέτρα είναι σύμφωνα με τις οδηγίες του ΥΠΑΙΘ.

Λήψη αρχείου

Ενημέρωση σχετικά με τις οδηγίες της Επιτροπής Αντιμετώπισης Εκτάκτων Συμβάντων Δημόσιας Υγείας από λοιμογόνους παράγοντες

ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ