ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ? Ε! ΝΑΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ

Με σύνθημα ” Χωρίς διαδίκτυο περνάμε πιο καλά…” σας καλούμε να συμμετέχετε στις δραστηριότητες που θα πραγματοποιηθούν στο σχολείο μας τις ερχόμενες μέρες.

Το ερχόμενο Σάββατο, 18 Μαϊου 2019 σε συνεργασία με τους Φίλους επιτραπέζιων θα παίξουμε επιτραπέζια παιχνίδια στην αυλή του σχολείου μας από τις 11 το πρωί έως τις 2.00 το μεσημέρι. Μικροί και μεγάλοι θα περάσουμε υπέροχα.

Την Πέμπτη 30 Μαϊου θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε παράσταση Θεάτρου Σκιών, από τον Κωνσταντίνο Δημητρακόπουλο

και.. Την Κυριακή 9 Ιουνίου στις 11 το πρωί σας περιμένουμε για να μάθουμε Σκάκι από τους εκπρόσωπους του Μορφωτικού συλλόγου Μεσσηνίας

Οι δραστηριότητες γίνονται σε συνεργασία με το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας.