Το Χριστουγεννιάτικο παζάρι του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ BAZZAR ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 17ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας θα πραγματοποιήσει Χριστουγεννιάτικο παζάρι (Bazzar) στην Κεντρική Πλατεία Καλαμάτας, στα σπιτάκια των νάνων, με σκοπό την οικονομική ενίσχυση του Σχολείου μας για να καλυφθούν υλικές ανάγκες και δίνοντας ένα μέρος των εσόδων σε φιλανθρωπικό σκοπό .
Όσοι γονείς επιθυμούν να βοηθήσουν φτιάχνοντας κατασκευές ή προσφέροντας υλικά για τις κατασκευές μας (χιόνι, λεπτές κόκκινες & χρυσές κορδέλες, ματάκια, ξυλάκια, χρυσόσκονη, μικρές Χριστουγεννιάτικες φιγούρες, pon pon κόκκινα κ.α), θα μας χαροποιούσε ιδιαιτέρως.
Παρακαλούμε να επικοινωνήσουν μαζί μας έως τις 30-11-2018,στα εξής τηλέφωνα: Τζιούβελη Βασιλική 6974414032 και Ζαμπούκου Πόπη 6948006637.