Ενίσχυση σχολικής βιβλιοθήκης από Library4all

IMG 20230217 103425

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τον οργανισμό Library4all για τον εμπλουτισμό της βιβλιοθήκης του σχολείου μας. Το Library4all προσφέρει βιβλία σε σχολικές βιβλιοθήκες και δίνει τη δυνατότητα σε χιλιάδες παιδιά να ταξιδέψουν στις σελίδες τους. Είναι βιβλία που έχουν προσφέρει ιδιώτες, εκδότες, συγγραφείς, εικονογράφοι, ιδρύματα, εταιρείες και φίλοι που πιστεύουν στη δύναμη που έχουν τα βιβλία.

Θα θέλουμε να σας ενημερώσουμε επίσης ότι από πέρσι μέχρι σήμερα προστέθηκαν 400 τίτλοι βιβλίων στη βιβλιοθήκη μας με διάφορους τρόπους και κυρίως από τη δική σας βοήθεια. Θα χαιρόμασταν περισσότερο αν αυτή η προσπάθεια συνεχιζόταν. Μπορείτε λοιπόν να ενημερώσετε φίλους και γνωστούς , αν έχουν βιβλία που δεν τα χρειάζονται ή τα έχουν διαβάσει να τα χαρίσουν στη βιβλιοθήκη μας.

βιβλία