Εκδηλώσεις για την επέτειο της Εθνικής Εορτής της 28ης Οκτωβρίου

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 27 Οκτωβρίου  8:15 – 9:40 π. μ. θα πραγματοποιηθούν στο σχολείο μας, εκδηλώσεις μνήμης και τιμής για την Εθνική Επέτειο της 28ης Οκτωβρίου  1940.  Οι μαθητές όλων των τάξεων θα προσέλθουν στο σχολείο κανονικά στις 8:15 π. μ και θα σχολάσουν στις 9:40 π. μ.  Την εκδήλωση θα παρακολουθήσουν και οι γονείς των μαθητών της Δ΄ Τάξης,  η οποία συμμετέχει στην εκδήλωση.

Το ολοήμερο πρόγραμμα δεν θα λειτουργήσει.

Την Παρασκευή 28  Οκτωβρίου οι μαθητές της Δ΄, Ε΄ και της ΣΤ΄ τάξης, που συμμετέχουν στην παρέλαση, θα ενημερωθούν σε επόμενο σημείωμα.

Η Διευθύντρια                                                                       Ο Σύλλογος      Διδασκόντων

ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΓΙΑ ΕΟΡΤΑΣΜΟ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022-2023