Αιτήσεις Εγγραφής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2022-2023

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για το ολοήμερο για την επόμενη σχολική χρονιά 2022 – 23 άρχισαν και θα διαρκέσουν μέχρι και τις 4/5/22.

Όσοι επιθυμείτε να φοιτήσει το παιδί σας στο ολοήμερο πρόγραμμα (13:15 – 16:00) και την πρωινή ζώνη (07:15 – 08:00), θα πρέπει να υποβάλετε νέα αίτηση στο σχολείο, προσερχόμενοι καθημερινά 09:00 – 11:00,τηρώντας τα ισχύοντα υγειονομικά πρωτόκολλα. Το έντυπο της αίτησης, το οποίο μπορείτε να δείτε συνημμένα στο τέλος αυτής της ανάρτησης, θα σταλεί και στο e-mail σας.

Σε περίπτωση που δεν εξυπηρετούν οι παραπάνω ώρες, παρακαλούμε τηλεφωνήστε στο σχολείο για ραντεβού ή στείλτε την αίτηση συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη, ηλεκτρονικά στο e-mail του σχολείου:

mail@16dim-koryd.att.sch.gr

Υπενθυμίζουμε ότι τα παιδιά που ήδη φοιτούν στο ολοήμερο δεν ανανεώνουν αυτόματα την εγγραφή τους σε αυτό για την επόμενη σχολική χρονιά, απαιτείται νέα αίτηση.

Η εγγραφή στο ολοήμερο γίνεται και για το επόμενο σχολικό έτος χωρίς προϋποθέσεις.

Παύλος Βάσιος