5 ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ 16ου ΔΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-1139 ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ

cropped-illustration1

Το ιστολόγιο του 16ου ΔΣ Αμαρουσίου συμπληρώνει σήμερα πέντε χρόνια λειτουργίας με αριθμό ρεκόρ δημοσιεύσεων (1139) για τα ιστολόγια των Σχολείων, από Νηπιαγωγεία ως Λύκεια, που φιλοξενούνται στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.
Από την πρώτη ανάρτηση στις 9-3-2012 ως σήμερα σταθερά προσηλωμένοι στην εξωστρέφεια με θέματα που αφορούν κυρίως τις δράσεις των μαθητών/τριών μας, την ενημέρωση των Γονέων/Κηδεμόνων, την προβολή της Σχολικής Κοινότητας. Με σταθερούς αναγνώστες και έξω από τα όρια του Σχολείου, από διάφορα μέρη της χώρας, με δεκάδες mail, σχόλια και τηλέφωνα. Με αρκετές ώρες να διατίθενται για την καθημερινή ροή αναρτήσεων και την επεξεργασία–προετοιμασία θεμάτων.
Ευχαριστούμε όλες/όλους που συνεισφέρουν στη λειτουργία αυτού του ζωντανού δικτύου αλληλοενημέρωσης και ανατροφοδότησης.