ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Πέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2015, στις 14:00 θα πραγματοποιηθεί η τριμηνιαία ενημέρωση Γονέων/Κηδεμόνων με παράλληλη επίδοση της βαθμολογίας α΄ τριμήνου. Η ενημέρωση θα γίνεται στην αίθουσα του τμήματος από τον αντίστοιχο δάσκαλο-δασκάλα.
Αίθουσα 4 : Σ. Γκίζας (Β΄1) – Ε. Οικονόμου (Β΄2)
Αίθουσα 5-6 : Π. Συνοδινού (Ολοήμερο)- Μ. Παππά (Φ.Α.) Α΄-Β΄-Γ΄2-Ε. Κίτσου (Εικαστικών)
Αίθουσα 9: Κ. Παπαδοπούλου (Αγγλικών Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄)
Αίθουσα 2 : Α. Ανθούλη (Αγγλικών Α΄-Β΄-Γ΄)
Αίθουσα Η/Υ : Τ. Μαθιουδάκη (ΤΠΕ)-Μ. Κοψιδά (Μουσικής)
Αίθουσα 11 : Ν. Σιαφλέκης – Δ. Στυλιαράς (Π.Σ.)
Αίθουσα 12 : Α. Τσιούγκου – Α. Δήμου (ΤΕ)
Γραφείο Συλλόγου Διδασκόντων: Α. Τσώκου (Φ.Α.) Γ΄1-Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄ – Σ. Αναγνώστου (Συμπλήρωση ωρών Β΄-Γ΄-Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄)-Μ. Φιλάου (Θ.Α.)
Ενημέρωση από τις : Μ. Παρθένου (Γερμανικά Ε΄-ΣΤ΄ Τρίτη/Παρασκευή) – Ε. Ράλλιου (Γαλλικά Ε΄-ΣΤ΄ Τρίτη/Παρασκευή)- Ι. Πουλή ( Γαλλικά Ε΄ -Παρασκευή) τις ημέρες που διδάσκουν στο Σχολείο.
Υπενθυμίζεται ότι οι έλεγχοι προόδου και τίτλοι προόδου δίνονται σε Γονείς/Κηδεμόνες ή άλλα πρόσωπα που έχουν ορίσει οι ίδιοι σε επικοινωνία με το Σχολείο και σε καμία περίπτωση στους μαθητές. Οι Γονείς/ Κηδεμόνες έχουν την ευθύνη των παιδιών τους κατά τη διάρκεια της παραμονής τους στο σχολικό χώρο.