ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Αύριο, Τετάρτη, 10-6-15, όλα τα τμήματα θα σχολάσουν στις 13:15 (το Ολοήμερο δε θα λειτουργήσει) λόγω της διαδικασίας εκλογής των νέων Δ/ντών.
Τη Δευτέρα, 15 Ιουνίου 2015, στις 14:00, θα πραγματοποιηθεί η τριμηνιαία/ετήσια ενημέρωση Γονέων/Κηδεμόνων με παράλληλη επίδοση της βαθμολογίας γ΄ τριμήνου και τίτλων προόδου-σπουδών. Η ενημέρωση θα γίνεται στην αίθουσα του τμήματος από τον αντίστοιχο δάσκαλο-δασκάλα. Την ημέρα αυτή το πρόγραμμα του Σχολείου (ΠΖ-Πρωινό-Ολοήμερο) θα λειτουργήσει κανονικά.
Αίθουσα 1 : Α. Αργυροηλιοπούλου (Εικαστικών/ Α1 -Α2 -Β1- Β2-Ε1- Ε2)
Αίθουσα 4 : Α. Μειντάνη – Ε. Μεσσήνη
Αίθουσα 5-6 : Ε. Καραποστόλη- Κ. Αλευράκη (Μουσικής)- Μ. Παππά (Φ.Α / Α΄-Β΄-ΣΤ΄.)
Αίθουσα 2 : Ε. Παυλοπούλου (Αγγλικών Α΄-Β΄-Γ΄) – Αίθουσα 9 : Τ. Μαθιουδάκη (ΤΠΕ).
Αίθουσα 10 : Ν. Σιαφλέκης – Α. Τσιούγκου- Α. Παπαθανασίου (Π.Σ.)
Αίθουσα 11 : Α. Δήμου (ΤΕ)
Γραφείο Συλλόγου Διδασκόντων: Α. Τσώκου (Φ.Α./ Γ΄-Δ΄-Ε΄) – Κ. Παπαδοπούλου (Αγγλικών Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄)
Υπενθυμίζεται ότι οι έλεγχοι προόδου/ τίτλοι προόδου-σπουδών δίνονται σε Γονείς/Κηδεμόνες ή άλλα πρόσωπα που έχουν ορίσει οι ίδιοι σε επικοινωνία με το Σχολείο και σε καμία περίπτωση στους μαθητές. Οι Γονείς/ Κηδεμόνες έχουν την ευθύνη των παιδιών τους κατά τη διάρκεια της παραμονής τους στο σχολικό χώρο.