imagesimages1

Την Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014, στις 14:00 θα πραγματοποιηθεί η τριμηνιαία ενημέρωση Γονέων/Κηδεμόνων με παράλληλη επίδοση της βαθμολογίας α΄ τριμήνου. Η ενημέρωση θα γίνεται στην αίθουσα του τμήματος από τον αντίστοιχο δάσκαλο-δασκάλα.
Αίθουσα 13 : Ι. Πουλή (Γαλλικών), Αίθουσα 4 : Α. Μειντάνη-Ε. Μεσσήνη
Αίθουσα 5-6 : Ε. Καραποστόλη-Κ. Παπαδοπούλου (Αγγλικών Δ΄-Ε΄-ΣΤ΄)-Χ. Ντρουμπογιάννη (Γερμανικών)
Αίθουσα 2 : Ε. Παυλοπούλου (Αγγλικών Α΄-Β΄-Γ΄) – Αίθουσα 9 : Τ. Μαθιουδάκη (ΤΠΕ).
Αίθουσα 10 : Ν. Σιαφλέκης-Α. Τσιούγκου- Α. Παπαθανασίου (Π.Σ.)
Αίθουσα 11 : Α. Δήμου (ΤΕ)-Αίθουσα 12 : Κ. Αλευράκη (Μουσικής)
Γραφείο Συλλόγου Διδασκόντων: Α. Τσώκου (Φ.Α.) – Μ. Παππά (Φ.Α.)
Ενημέρωση από τους : Α. Αργυροηλιοπούλου (Εικαστικών-Δευτέρα)-Ε. Γιαννημάρα (Εικαστικών-Τρίτη/Πέμπτη)-Β. Χριστόπουλος (Θεατρικής Αγωγής-Τρίτη) -Φ. Καρασταμάτη (Φ.Α.-Πέμπτη) τις ημέρες που διδάσκουν στο Σχολείο.
Υπενθυμίζεται ότι οι έλεγχοι προόδου δίνονται σε Γονείς/Κηδεμόνες ή άλλα πρόσωπα που έχουν ορίσει οι ίδιοι σε επικοινωνία με το Σχολείο και σε καμία περίπτωση στους μαθητές.