Εβδομαδιαίο ωρολόγιο πρόγραμμα – έντυπο

Θέλετε να φτιάξετε το πρόγραμμά σας στον υπολογιστή αλλά βαριέστε τη δακτυλογράφηση ή αργείτε πολύ; Εμείς φτιάξαμε για σας μια φόρμα όπου μπορείτε να δημιουργήσετε το ωρολόγιο πρόγραμμά σας απλώς κάνοντας κλικ με το ποντίκι. Αλλάξτε με κλικ το σχολικό έτος, τη διεύθυνση, τα μαθήματα κλπ. Και μην ανησυχείτε, όταν το τυπώσετε οι γκρίζες περιοχές δε θα φαίνονται. Μπορείτε να κατεβάσετε το πρόγραμμα από ΕΔΩ ή πατώντας την εικόνα. Αφού το φτιάξετε κάνετε Αποθήκευση ως και το αποθηκεύετε ως έγγραφο του word (doc).

Είναι πολύ εύκολο να πληκτρολογήσεις όνομα σχολείου και ονοματεπώνυμο εκπαιδευτικού. Κάνε τα εξής:
Πάτα δεξί κλικ σε ένα κενό σημείο της γραμμής εργαλείων ώστε να εμφανιστεί η εργαλειοθήκη και τσεκάρισε την επιλογή “φόρμες”. Θα σου εμφανιστεί η εργαλειοθήκη των φορμών. Το τελευταίο της εργαλείο είναι η κλειδαριά. Αν την ξεκλειδώσεις, μπορείς να πληκτρολογήσεις ό,τι θέλεις. Μην ξεχάσεις, όμως, όταν τελειώσεις να κλειδώσεις πάλι τη φόρμα. Έτσι το πρόγραμμά σου θα είναι τέλειο.