Διπλώματα-αναμνηστικά-Έπαινοι -Βραβεία -ΣΥΝΕΔΡΙΑ σχολικής χρονιάς 2019-2020.

Για άλλη μία φορά και φέτος είχαμε μία ιδιαίτερη χρονιά με πολλές διακρίσεις και επαίνους για τους μικρούς μας μαθητές.

Εθνική ετικέτα ποιότητας και ευρωπαϊκή διάκριση για το έργο μας etwinning Be cool recycle in school

Η συμμετοχή και παρουσίαση του έργου μας “Be cool recycle in school” στο 6ο Πανελλήνιο Διαδικτυακό Συνέδριο eTwinning Αξιοποίηση των τεχνολογιών Πληροφορίας και επικοινωνίας στα Συνεργατικά σχολικά Προγράμματα στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση»μας έδωσε ικανοποίηση και περηφάνια.

Εισηγητές τα μέλη του έργου:Γερονάτσιου Σταματία ,Aντωνακοπούλου Στέλλα, Ξυλούρη Ειρήνη ,Παρθένα Αλευρίδου, , Γεωργία Βουδούρη, Σοφία Γάκη, Αικατερίνη Γαστεράτου, Μαρία Γκιζλή, Μαρία Θεοδωρακάκου, Πολυξένη Καραγιαννάκου, Αναστασία Κωνσταντίνου, Σοφία Μαγλαρίδου, Ειρήνη Μαυρίδου, Σοφία Νικολιδάκη, Γεωργία, Παγανιά, Όλγα Παππά, Αικατερίνη Ρεμπατσουλέα, Μαρία Σταθούλη, Ευτέρπη Ταραλάικου Δέσποινα Τζιάκη, Ευγενία Τσακίρη, Ελένη, Χωλίδου και Φανουργιάκη Άννα.

Η παρουσίαση έγινε το Σάββατο 4 Ιουλίου 2020 στη 1η Συνεδρία Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης από την Καίτη Ρεμπατσουλέα συνάδελφο του 3ου νηπιαγωγείου την οποία ευχαριστούμε πάρα πολύ.

Η συμμετοχή μας στο Συνέδριο μας χάρισε τις παρακάτω Βεβαιώσεις.

Ευχαριστούμε  όλους τους συνεργατες του be cool  για τη συνεργατική  και δημιουργική εμπειρία που ζήσαμε μαζί !

Δίπλωμα συμμετοχής στην Ευρωπαϊκή εβδομάδα του κώδικα-codeweek.

Δίπλωμα συμμετοχής για την δημιουργία Ψηφιακού λεξικού.

Αναμνηστικό δίπλωμα συμμετοχής στο εξαποστάσεως etwinning πρόγραμμα με τίτλο Μένουμε σπίτι ,Μαζί.

Αναμνηστικό δίπλωμα συμμετοχής στο etwinning πρόγραμμα stem με τίτλο Παραμυθένια Μαθηματικά.

Αναμνηστικό δίπλωμα συμμετοχής στο etwinning πρόγραμμα Η παρέα των ζωγράφων ,η Παλέτα των χρωμάτων

Βραβείο Καλύτερου ζωγράφου και έπαινος συμμετοχής σε πολιτιστικά προγράμματα από την ΔΙ.ΠΕ Αχαΐας.

Έπαινος συμμετοχής στο πρόγραμμα Τα ευέλικτα καπάκια.

Έπαινος επιτευγμάτων για την συλλογή τηγανέλαιου από την εταιρία collect oil.

Χρυσό Βραβείο-Έπαινος για την δράση μας ως εθελοντές σε πράξεις κοινωνικής προσφοράς όπως για το χαμόγελο του παιδιού, την Φλόγα και το make a wish.

Έπαινος συμμετοχής στο Διαγωνισμό Ζωγραφικής –  κατασκευής αφίσας για τα 60 χρόνια της ΟMEP.

Βεβαίωση συμμετοχής στο Εξειδικευμένο εκπαιδευτικό πρόγραμμα Η “Νεράιδα των πρώτων βοηθειών”

Αφιερωμένα στους μικρούς μας μαθητές και για τα επιτεύγματά τους.Μπράβο σας είστε όλοι υπέροχοι !!!!Και εις ανώτερα!!!

Όλα τα ωραία μένουν μέσα στις καρδιές μας και δίνουμε υπόσχεση να βρεθούμε ξανά για καινούργιες συνεργασίες και βραβεύσεις !!

Λατρεύουμε Στρούμπειο!!!!

Και τώρα ρίξτε άγκυρα και απολαύστε το Καλοκαίρι!!!!!