Έναρξη νέας σχολικής χρονιάς του 15ου Νηπιαγωγείου Πατρών 2019-2020

AΓΙΑΣΜΟΣ της νέας σχολικής χρονιάς 2019-2020

Αγαπητά παιδιά και γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι ο  Αγιασμός με την έναρξη του νέου  σχολικού έτους, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11-09-2019, μαζί με το συστεγαζόμενο 2 Δημοτικό σχολείο Πατρών, στον προαύλιο χώρο του σχολείου, στις 08:30 π.μ.
Αμέσως μετά τον αγιασμό, θα συγκεντρωθούμε στην αίθουσα αμφιθεάτρου του σχολείου μας, για να συζητήσουμε για θέματα σχετικά με την έναρξη και τον προγραμματισμό και να λύσουμε τις τυχόν απορίες σας .

Ευχές για μια όμορφη σχολική χρονιά!!!!!

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε και να σας καλοσωρίσουμε για άλλο ένα μαγικό ταξίδι στη γνώση!!!!!!!!!!!

Το διδακτικό προσωπικό:

Δήμητρα Αγγελογιαννοπούλου