PARTY «ΜΑΣΚΕ»

Κάτω από (ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ) από στις 12-02-2014

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ              ΠΑΤΡΑ: 11  / 2/2014

15ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ                               ΑΡ.ΠΡ.       27  Ανθούπολη  ΠΑΤΡΑ

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η – Ε Ν Η Μ Ε Ρ Ω Σ Η

Αγαπητοί  Γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το αποκριάτικο  PARTY «ΜΑΣΚΕ» ,που διοργανώνει ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του 15ου Γυμνασίου  και το 15μελές Μαθητικό Συμβούλιο,την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2014  από 18.00 έως 22.00  στην «ΚΛΗΜΑΤΑΡΙΑ» (Κορυδαλλέως θεοφ.43 ) .

Η τιμή της πρόσκλησης θα είναι επτα (7)  Ευρώ και είναι ατομική.  Περιλαμβάνει ΕΙΣΟΔΟ –ΦΑΓΗΤΟ- ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ελεύθερα. Θα  ακολουθήσει λαχειοφόρος για ένα ποδήλατο, προσφορά του ΣΥΛΛΟΓΟΥ, και άλλα δώρα.

Για να πραγματοποιηθεί το αποκριάτικο party  πρέπει να γνωρίζουμε τον αριθμό των συμμετοχόντων. Γ ι αυτό παρακαλούμε πολύ να δηλώσετε συμμετοχή και πόσα άτομα  και να επιστραφεί το  κάτω μέρος του εντύπου στο σχολείο.

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

Ο Πρόεδρος                                         Η Γραμματέας

Χ.Διονυσόπουλος                                 Χ.Καρακωνσταντή

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ PARTY