Αρχική » Ανακοινώσεις » Επείγον – Ενημέρωση

Επείγον – Ενημέρωση

ΕΠΕΙΓΟΝ!!!

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ-ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ,

• Για την  άμεση ενημέρωση των γονέων από τη Σχολική μας μονάδα σε οποιοδήποτε θέμα χρειαστεί.
  • Για τη λειτουργία της εξ΄ αποστάσεως εκπαίδευσης από τον εκπαιδευτικό του τμήματος του παιδιού σας σε χρόνο κοινοποίησης της αντίστοιχης εγκυκλίου για την Α/θμια εκπαίδευση από το Υπουργείο.

Σας παρακαλούμε να ανταποκριθείτε και να στείλετε τα e mail επικοινωνίας σας και το κινητό σας τηλέφωνο το οποίο είναι ενεργό στο  e mail του σχολείου:

mail@15dim-laris.lar.sch.gr

Ο Διευθυντής του σχολείου