Συνάντηση – Γνωριμία γονέων – κηδεμόνων Parents Meeting

Αγαπητοί Γονείς

σας καλωσορίζουμε στο 153ο Νηπιαγωγείο Αθηνών και σας προσκαλούμε στην πρώτη ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων όλων των μαθητών/τριών που θα φοιτήσουν στο νηπιαγωγείο μας. Θα συζητήσουμε θέματα που αφορούν τη φοίτηση στο νηπιαγωγείο καθώς και την οργάνωση και λειτουργία της σχολικής μονάδας. Η συμμετοχή σας κρίνεται απαραίτητη καθώς οι πληροφορίες που θα δοθούν θα βοηθήσουν στην ομαλή έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς στις 11 Σεπτεμβρίου 2024.

Η συνάντηση θα γίνει την Τρίτη 18 Ιουνίου 2024 και ώρα 16:00 -18:00. Παρακαλούμε για τη συμμετοχή σας.

Αναστασιάδου Δέσποινα

Dear Parents

we welcome you to the 153rd Kindergarten of Athens and invite you to the first meeting for parents and guardians of all students who will attend our kindergarten. We will discuss issues related to attending kindergarten as well as the organization and operation of the school unit. Your participation is considered necessary as the information provided will help the smooth start of the new school year on September 11, 2024.

The meeting will take place on Tuesday, June 18, 2024 at 16:00 – 18:00. We kindly ask for your participation.

The Headmaster

Despoina Anastasiadou