Ενημέρωση για ψυχολόγο

school psychologist Copy 2 1

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι από τις 23 Νοεμβρίου 2023 ως και την ολοκλήρωση της σχολικής χρονιάς στο σχολείο μας έχει τοποθετηθεί ο ψυχολόγος κος Σταύρος Δημήτριος, με τον οποίο μπορείτε να πραγματοποιήσετε συναντήσεις για συμβουλευτική και ψυχολογική  υποστήριξη.

Μετά από προηγούμενη τηλεφωνική συνεννόηση, στο τηλέφωνο του σχολείου και από ώρα  08:15 π.μ. έως 12:30 μ.μ.  μπορείτε να πραγματοποιήσετε  ραντεβού μαζί του κάθε Τρίτη στον χώρο του σχολείου.

Οποιοσδήποτε μαθητής/-τρια επιθυμεί, μπορεί να μιλήσει μαζί του. Για ατομικές συναντήσεις με το παιδί σας, απαιτείται η σύμφωνη γνώμη των γονέων ή κηδεμόνων ή των ασκούντων γονική μέριμνα ή εχόντων την επιμέλεια. Για κάθε συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί  θα διασφαλίζεται το απόρρητο.