Το παπάκι μας έχασε το σκούφο του. Του τον “πήρε” ο αέρας. Οι μαθητές έφτιαξαν ανεμούρια που δείχνουν την κατεύθυνση του αέρα, για να βοηθήσουν το παπάκι, αφού αρχικά την αποτύπωσαν στο χαρτί.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα