Όμορφες ζωγραφιές από αγαπημένους ήρωες ομορφαίνουν την πίσω αυλή του σχολείου μας!!!
Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Στέλλα Σαντίκου Κατσανεβάκη, μητέρα μαθητή του σχολείου μας, για το χρόνο που αφιέρωσε προκειμένου να ζωγραφίσει τις υπέροχες αυτές ζωγραφιές!!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα