Εργασίες μαθητών Δ΄ τάξης

ΕΔΩ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΗΣ Δ΄ΤΑΞΗΣ.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στον Αλεξ., Ιρ., Αμ., Αθ., Εφ. Απ.. Ελ. που μας έστειλαν τα σχόλια τους και τις ζωγραφιές τους στον πίνακα ανακοινώσεων της τάξης για τον Αντώνη Σαμαράκη.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στην Ισ., Λ., Ια., που μας έστειλαν τις εργασίες στη γραμματική και στην ιστορία.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στην Απ. που μας έστειλε την εργασία της για το ποίημα ¨Το νυχτερινό  σχολά¨

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στην Ειρ. και στην Ευ. που που έβαλαν το sticky τους σε πολλούς πίνακες της τάξης μας.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στη Μαρία που απάντησε στην εργασία των μαθητματικών στο 12ο ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στο φίλο μας Β., στη  φίλη μας Ε., στη φίλη μας Ιω. και το φίλο μας Ι. που έβαλαν το sticky τους στον πίνακα ¨Ας φτιάξουμε μια μικρή ιστορία¨.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στον φίλο Λ. που μας έστειλε τη γραμματική του 10ου ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emojiΜπράβο στον φίλο   Ι. που μας έστειλε την  αξιολόγησή του στο 1ο ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ και στο 3ο ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ

ΜΠΡΑΒΟ!!! Ο φίλος μας Ι. συνεχίζει και μας στέλνει εργασίες. 7ο ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στη φίλη μας Μ. που μας έστειλε τις εργασίες της στα μαθηματικά.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στη φίλη μας Β. που έβαλε το sticky της στον πίνακα ανακοινώσεων της επανάστασης του ΄21

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στο φίλο μας τον Α. που εργάστηκε στην επανάληψη της γραμματικής.

Αποτέλεσμα εικόνας για bravo emoji

Μπράβο στη φίλη μας Ι. για την επιτυχία της στις εργασίες της των δεκαδικών αριθμών.

Περιμένουμε και άλλους φίλους να μας στείλουν τις εργασίες τους.