ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΜΕ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ

Αγαπητοί γονείς, εφέτος η εορτή για τη λήξη του σχολικού έτους θα πραγματοποιηθεί  ξεχωριστά.  Την Τετάρτη 11-6-14 στις 8.30 π.μ.θα γίνει η εκδήλωση των τάξεων Α και Β΄ και το μεσημέρι στις 12.30 μ.μ. της Γ΄και Δ΄.  Η εκδήλωση της  Ε΄και ΄Στ΄θα πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Πέμπτης 12-6-14 στις 7.30 μ.μ. Την Πέμπτη δεν θα λειτουργήσει το Ολοήμερο Σχολείο. Όλες οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν στο θέατρο του σχολείου. Τα παιδιά μας με θεατρικά, δρώμενα, ποιήματα και χορούς θα γράψουν τον καλύτερο επίλογο στο τέλος μιας ακόμη  σχολικής  χρονιάς. Σας περιμένουμε.

Την Παρασκευή 13-6-14 στις 8.30-9.30 π.μ. θα αποδοθούν οι έλεγχοι του Γ΄τριμήνου και οι τίτλοι προαγωγής και αποφοίτησης των μαθητών.

Καλό καλοκαίρι σε όλους

Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ