Εγγραφές στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το Σχ. Έτος 2014-15

Οι γονείς που θα επιθυμούσαν το παιδί τους να φοιτήσει στο Ολοήμερο Σχολείο για την ερχόμενη σχολική χρονιά, παρακαλούμε να καταθέσουν αίτηση στο γραφείο μας μέχρι την Τετάρτη 11-6-2014.

Την αίτηση θα τη στείλουμε με τον μαθητή/τρια στο σπίτι για τους/τις μαθητές/τριες που ήδη φοιτούν στο ολοήμερο και για τα άλλα παιδιά σε περίπτωση που μας ζητηθεί. Η αίτηση είναι αναρτημένη και στην ιστοσελίδα του Σχολείου μας στην κατηγορία έγγραφα.

Για τους μαθητές της Α΄τάξης η αίτηση θα συμπληρώνεται με την κατάθεση των δικαιολογητικών εγγραφής.

Από την αρμόδια υπηρεσία μας ανακοίνωσαν ότι εγγραφές στο Ολοήμερο Σχολείο από τη νέα σχολική χρονιά δεν θα γίνουν δεκτές, παρά μόνο για τους μαθητές που θα έρθουν με μετεγγραφή. Σας παρακαλούμε λοιπόν, να φροντίσετε εγκαίρως για το θέμα.