Εορτασμός Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου 1821

Μαρ 201421

Στις 24 Μαρτίου ημέρα Δευτέρα το Σχολείο μας θα γιορτάσει την  Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821.Η γιορτή θα ξεκινήσει στις 8.20 π.μ. Την εκδήλωση παρουσιάζουν οι μαθητές της Στ΄ τάξης στην αίθουσα τελετών του Σχολείου. Οι γονείς θα πρέπει να παραλάβουν τα παιδιά τους στις  9.30 π.μ. Η σημαιοφόρος του Σχολείου μας με τη συνοδεία των παραστατών, που για το τετράμηνο αυτό είναι από το τμήμα ΣΤ2, θα αποχωρήσουν με τη συνοδεία της δασκάλας της γυμναστικής για να λάβουν μέρος στη μαθητική παρέλαση εκπροσωπώντας το Σχολείο μας. Την ημέρα αυτή το ολοήμερο σχολείο δε θα λειτουργήσει.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εορτασμός Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου 1821

Μάρτιος 2014
« Ιαν   Μαΐ »