Ευχαριστούμε πολύ την κ. Ευγενία Καραπατσιου για την εξαιρετική της παρουσίαση.
Μετάβαση από το νηπιαγωγείο στο Δημοτικό σχολείο…Με χαρά μας υποδέχτηκαν οι διευθυντές του 11ου δημοτικού σχολείου και του Χαρισιου Μεγδανη,οι δασκάλες και οι μαθητές! Μας ξεναγησαν στις αίθουσες διδασκαλίες ,στη βιβλιοθήκη, στο γυμναστήριο, στην αίθουσα υπολογιστών, στον αυλειο χώρο…πήραμε μέρος και σε πάρτυ με κεράσματα και χορό!